Systémové upozornění
Hlavní informace


Cíl nadace

Cílem nadačního fondu léčebného konopí je volně přístupná léčba konopím pro všechny, kdo ji potřebují. Zaměřujeme se především na děti a seniory.

 

 

Aktuálně probíhající projekty:

Konopné investice – výzkum a vývoj 

V rámci konopných investic zkoumáme nové prostředky léčby konopím. Především se snažíme vyvíjet nové metody léčby dostupné pro všechny pacienty. Pokud i vy máte zájem přispět, nebo podpořit dostupnost léčby konopím, můžete! Stačí se zaregistrovat , případně nám zanechat zprávu na info@lecebne-konopi-nf-cz .

Konopné noviny

Přejete si být v centru dění a dostávat pravidelný newsletter o aktuálním dění v léčbě konopím? Přejete si dostávat informace o aktuálním výzkumu a vývoji konopí u nás a ve Světe? Chcete se dozvědět o tom, kde nadační fond zrovna pomáhá? Můžete, stačí se zaregistrovat do našich konopných novin.

Konopné forum

Přejete si nalézt místo, kde můžete sdílet a načerpat zkušenosti v oblasti léčbě konopím? Chcete získat více zkušeností s konopím? Nebo si jen chcete poklábosit s ostatními  konopními přáteli?  I takové místo u nás naleznete, stačí se zaregistrovat do našeho konopného fora.

Konopné S.O.S

Nacházíte se v situaci, kdy potřebujete konopné produkty k podpoře Vaší léčby, ale nemůžete si je dovolit? Potřebujete sehnat konopné produkty, ale nevíte kde? Nebo si jen přejete dozvědět víc o konopných produktech a konkrétním způsobu léčby? Registrujte se do naší konopné S.O.S ještě dnes a už Vám nic neunikne.

Konopný doktor/rádce

Jste doktor, léčitel, nebo terapeut a již spolupracujete při léčbě konopím? Nebo přemýšlíte o spolupráci s léčebným konopím? Můžete také jen hledat konopného rádce ve svém okolí. Pro takové jsme tu zřídili konopného doktora/rádce, který Vás již nikdy v ničem nenechá.

 

Registrujte se

 

Připravujeme:

Konopný trh

Na konopném trhu budete moc nabízet produkty ke směně, poptávat, nebo dokonce prodávat své konopné produkty.